Дата: 20.10.2017 10:05

17 жовтня 2017 року позашкільним навчальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» на базі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського було проведено VІ обласну науково-практичну конференцію «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації».

Учасниками конференції стали близько 100 учнів Полтавської обласної Малої академії наук з різних куточків Полтавщини. Серед них - 2 учасники від Зіньківського району: Кузнєцова Владислава та Крохмаль Ольга, учениці 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2.

На завершенні конференції всім присутнім було вручено сертифікати учасників VІ обласної науково-практичної конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації».