Дата: 20.10.2017 10:18

13 жовтня 2017 року на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Петровича Котляревського був проведений обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 150-річчю від дня народження Миколи Дмитрієва.

Конкурс проводиться в номінаціях:

- «Дослідницька робота» – (об’єкт дослідження – життєвий шлях та діяльність Миколи Дмитрієва),

- «Творча робота» – (вірш, нарис, есе).

На конкурс було запрошено близько 50 кращих юних дослідників та літераторів - початківців з різних куточків Полтавщини. Одним з переможців конкурсу у номінації "Творча робота" стала Ніколайчук Аліна, учениця 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 (керівник Гавриш Л.В.).

Переможці Конкурсу були нагороджені цінними подарунками.