Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Участь у проєкті «Флагмани освіти України»

     Вже 10 років і Україні діє загальнонаціональна програма «Флагмани освіти України», спрямована на багатогранне висвітлення історії навчальних закладів та вшанування тих, хто скромно і працьовито навчає та виховує молоде покоління. Щорічно плеяда лідерів освіти поповнюється новими іменами.

     У 2019 році участь в  проєкті «Флагмани освіти України» взяв і Човно-Федорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів і разом з іншими учасниками піднявся на почесний п’єдестал загальнонаціонального визнання.

      Інформація про діяльність закладу освіти розміщена в Книзі пошани освітян, яка має назву як і сам проєкт «Флагмани освіти України». Зокрема, в цій книзі серед інших досягнень Човно-Федорівського закладу загальної середньої освіти, розміщені матеріали про справжню скарбницю для здійснення успішного навчально-виховного процесу –  зразковий музей історії села та школи, керівником якого є вчитель вищої категорії, учитель-методист  Жолоб Людмила Іванівна.     Не меншої уваги заслуговує  і ляльковий театр «Коза-дереза», створений у 2013 році вчителями початкових класів Манойло Тетяною Іванівною та Скакун Наталією Григорівною і є особливою гордістю колективу школи. 

     Відзначено також і співпрацю Човно-Федорівського закладу загальної середньої освіти з органами місцевого самоврядування, Зіньківської районної ради, відділу освіти, завдяки чому  заклад значно покращив свою матеріально-технічну базу.

     Кредо педагогів цього закладу освіти -  «Ми не намагаємося стати кращими за інших, ми прагнемо завтра стати кращими за нас сьогоднішніх».

      Тож недарма за підсумками  загальнонаціонального проєкту «Флагмани освіти України» Човно-Федорівський освітній заклад  нагороджено Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти за підписом директора інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Івана Беха, а також Почесною грамотою за вагомий внесок у справу навчання та виховання молоді, сприяння духовному збагаченню нації за підписом Народного депутата України Юрія Павленка.

     Директор закладу освіти Троцька Валентина Петрівна нагороджена орденом «Флагман освіти України».« повернутися до списку новин