Відбулися змагання обласної Спартакіади школярів з гандболу серед дівчат 2002-2003 р.н.

Дата: 15.03.2019 10:23

З 13 по 14 березня 2019 року на базі Зіньківської СДЮСШОР з гандболу ім. В. П. Літвішка відбулися змагання обласної Спартакіади школярів з гандболу серед дівчат 2002-2003 років народження, в яких прийняли участь команди Машівського, Кременчуцького, Новосанжарського районів, Гребінки та Зінькова.

За підсумками проведених змагань перемогу здобули вихованки Зіньківської СДЮСШОР, ІІ місце посіла команда Машівського р-ну, ІІІ-тє місце – команда м. Гребінки.

Команду Зінькова представляли вихованки тренерів-викладачів Володимира Копиці, Олександра Роговича: Хоменко Олена, Жадан Катерина, Копиця Вікторія, Король Анна, Грабко Ілона, Требка Даша, Ільїна Маргарита, Фучко Людмила, Касян Ольга, Павловська Алла, Василинка Поліна, Ковалик Ангеліна, Коваленко Наталія, Онацька Дарина, Варава Юнна.