Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Конкурс

З метою формування у дітей громадського світогляду і громадянської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки у лютому 2020 року проводився І етап (районний) Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику.

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: від 6 до 10 років; від 11 до 14 років; від 15 до 18 років.

На конкурс подано 15 творчих робіт із шести закладів загальної середньої освіти району: Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.А.Цюпи, Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Човно-Федорівського закладу звгвльної середньої освіти, Шилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Григорія та Григора Тютюнників, Бобрівницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

За висновками членів журі, учасники показали багатий словниковий запас слів, дотримались запропонованої теми, виявили знання з правил техніки безпеки.

За результатами конкурсу переможцями стали:

Олещенко Зоряна (молодша група) – учениця Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

Удовиченко Ярослав (молодша група) – учень Бобрівницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Жук Дмитро (середня група) – учень Шилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Григорія та Григора Тютюнників

Вітаємо переможців !!!

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

На изображении может находиться: 1 человек, ребенок, в помещении и часть тела крупным планом

На изображении может находиться: 1 человек, растение и на улице