ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНИХ КОМІСІЙ

Дата: 23.11.2018 11:42

23 листопада 2018 року у залі відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації відбулись засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району згідно порядку денного:

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1. Ознайомлення членів комісії з  Положенням  про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району, затвердженого XXVI сесією Зіньківської районної ради VII скликання від 19 червня 2018 року.

2. Розгляд  документів та допуск осіб до участі у конкурсі на зайняття вакантних посад директорів Шилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради  Полтавської області, Кирило-Ганнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Зіньківської   районної ради  Полтавської області, Новоселівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Зіньківської районної ради Полтавської області.

3. Про затвердження  тестових завдань на конкурс на заміщення вакантних посад  керівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського    району.

4. Організаційні питання.

РІШЕННЯ КОНКУРСНИХ КОМІСІЙ:

1. Інформацію Ниценко Л.М., голови конкурсної комісії, взяти до відома.

2. Допустити до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району:

Костирко Валентину Григорівну (Шилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області; протокол від 23.11.2018  № 16);

Кулик Світлану Григорівну (Шилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівЗіньківської районної ради Полтавської області; протокол від 23.11.2018 № 16);

Салай Олену Юріївну (Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області; протокол від 23.11.2018 №17);

Кожевник Валентину Дмитрівну (Новоселівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад» Зіньківської районної ради Полтавської області; протокол від 23.11.2018 №18 ).

3. Затвердити тестові та ситуаційні завдання на відповідний конкурс.

4. 3атвердити критерії оцінювання програми розвитку закладів кандидатів на заміщення вакантних посад директорів та регламент часу:

оформлення програми розвитку закладу - 1-3 бали;

актуальність (націленість на вирішення ключових проблем розвитку освітньої установи) - 1-3 бали;

самостійність, оригінальність (врахування бази конкретного закладу)- 1-3 бали;

забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу- 1 -3 бали;

культура мовлення, вільне володіння матеріалом при публічній презентації - 1-3

бали;

результати співбесіди (якість відповідей на питання членів комісії) - 1-3 бали.

Час проведення письмового завдання - 1 академічна година;

публічна презентація програми розвитку закладу - до 15 хв.;

проведення співбесіди щодо проведеної презентації - до 10 хв.

5. Провести ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування за бажанням кандидата.