Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

18 листопада  2017 року на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап (районний) ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

         

     З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 18 листопада  2017 року на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»  проведено ІІ етап (районний) ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за завданнями Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.

     Конкурс проводився за трьома віковими категоріями: молодша вікова група (учні 3–4 класів),середня вікова група (учні 5–8 класів),старша вікова група (учні 9–11класів).

       У конкурсі  взяли участь 151  учнів  3-11 класів  загальноосвітніх шкіл району. Більшість учасників конкурсу виявили належний рівень знань і практичних навичок з рідної мови.

    

     Переможцями (І місце) ІІ (районного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  стали 9 учнів, призові (ІІ-ІІІ) місця вибороли 20  учнів.

     Журі визначило високий рівень підготовки з рідної мови учнів опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області», Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2, Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім.В.Кричевського, Пишненківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Легунова Станіслава, учня 3 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1» (вчитель Понежа В.І.)

Омелая Павла, учня 4 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 (вчитель Альошкіна Л.Б.)

Яровату Анну, ученицю 5 класу Опішнняської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Лоскот Ю.М.)

Правденко Євгенію, ученицю 6 класу Пишненківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Петренко В.М.)

Рудаса Владислава, учня 7 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 (вчитель Попович Т.І.)

Закамську Катерину, ученицю 8 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім.В.Кричевського  (вчитель Грипич К.М.)

Ільїну Анну, ученицю 9 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім.В.Кричевського  (вчитель Трощинська Л.І.)

Саєнко Аміну, ученицю 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1» (вчитель Козаченко С.М.)

Земцову Валерію, ученицю 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1» (вчитель Олефір О.А.)

Протоколи ... завантажити

 

 



« повернутися до списку новин