Проведено планову нараду керівників закладів освіти Зіньківського району

Дата: 26.04.2019 11:56

26 квітня 2019 року проведено планову нараду керівників закладів освіти Зіньківського району, яку розпочав начальник відділу освіти Ю.П.Дахно та ознайомив з порядком денним.

На проведенні ДПА для учнів випускних класів у 2018-2019 навчальному році та організації обліку дітей і підлітків шкільного віку та учнів шкіл зосередив увагу заступник начальника відділу освіти В.Д.Бузовський. Він наголосив, що державна підсумкова атестація проводиться у відповідності до наказів МОН України від 07.12.2018 №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації», від 25.01.2019 №59 «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту», від 01.02.2019 №116 «Про внесення зміни до додатка 2 наказу МОН від 25.01.2019 № 59», а  ведення обліку дітей шкільного віку та учнів здійснюється відповідно до статті 53 Конституції України, статті 6, 22, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 66 Законом України «Про освіту», статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

Підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до відділу освіти та закладів освіти району за перший квартал 2019 року підвів начальник відділу освіти Ю.П.Дахно, який озвучив основні проблеми, що громадяни піднімають у своїх зверненнях та рекомендував керівникам закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної  освіти продовжувати  роботу з аналізу та узагальнення звернень громадян,  виявляти  найбільш гострі проблеми які потребують негайного розв’язання, не допускати фактів надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, з  порушенням строків, установлених законодавством.

Про діяльність закладів дошкільної освіти району йшлося у виступі головного спеціаліста відділу освіти Гринь Т.В. Обговорено ряд актуальних питань у діяльності закладів дошкільної освіти та рекомендовано керівникам провести наради з усіма категоріями працівників закладів щодо виконання ними правил внутрішнього трудового розпорядку, посадових обов’язків, дотримання вимог щодо створення безпечного, розвивального, комфортного середовища для дітей.

Про підсумки районного конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи інформувала методист РМЦ Л.І.Благадир. Вона відзначила, що педагогічні колективи приділяють значну увагу правовому вихованню учнів, формуванню у них поваги до законів і дотримання правових норм, усвідомленню відповідальності перед законом та суспільством за свої вчинки, організації змістовного дозвілля учнівської молоді, проведенню просвітницької роботи з батьками щодо виховання дітей, забезпечують тісну співпрацю з органами юстиції та правоохоронними органами, службою у справах дітей Зіньківської РДА.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення та дано доручення.