Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Другий етап (районний) Х  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Картинки по запросу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

     23 листопада 2019 року  на базі опорного закладу «Зіньківська  спеціалізована  школа  І-ІІІ ступенів №1» (директор Ниценко Л.М.) проведено другий етап (районний) Х  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за завданнями Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.

       У конкурсі взяло участь 59 учнів  5-11 класів,  переможці шкільного конкурсу. Це учні із 11 закладів загальної середньої освіти  району: опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1», Зіньківського ліцею ім. М.К.Зерова, Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів, Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. В.Кричевського, Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Шилівського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів ім. Григорія та Григора Тютюнників, Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Човно-Федорівського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів, Пишненківської, Тарасівської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ стпенів.

Картинки по запросу вітаємо переможців

Роздерій Анастасія, 5 клас - Зіньківський ліцей ім. М.К.Зерова (вчитель - Заєць Марина Сергіївна)

Іщенко Анастасія, 6 клас, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім.В.Кричевського (вчитель – Трощинська Лідія Іванівна)

Яровата Анна, 7 клас, Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (вчитель – Лоскот Юлія Миколаївна)

Правденко Євгенія, 8 клас, Пишненківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів (вчитель – Петренко Валентина Михайлівна)

Почтар Анастасія, 9 клас, Човно-Федорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (вчитель – Низова Уляна Петрівна)

Правденко Анастасія, 10 клас, Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (вчитель – Бондаренко Людмила Василівна)

Йовенко Владислава, 11 клас, Ставківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Перепелиця Ніна Іванівна)

 



« повернутися до списку новин