Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Проведено ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Картинки по запросу ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

     

     З метою утвердження статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 16 листопада 2019 року на базі Зіньківського ліцею ім. М.К.Зерова проведено ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за завданнями Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.

     Конкурс проводився за трьома віковими категоріями: молодша вікова група (учні 3–4 класів), середня вікова група (учні 5–8 класів), старша вікова група (учні 9–11класів).

      У конкурсі  взяло участь 149  учнів  3-11 класів  закладів загальної середньої освіти району. Більшість учасників конкурсу виявили належний рівень знань і практичних навичок з рідної мови.

     Переможцями (І місце) ІІ (районного) етапу ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  стало 9 учнів, призові (ІІ-ІІІ) місця вибороло 23  учні.

     Журі відзначило високий рівень підготовки з рідної мови учнів опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1»,  Зіньківського ліцею ім. М.К.Зерова, Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. В.Кричевського, Пишненківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Картинки по запросу вітаємо переможців

 

Черненко Вероніка, 3 клас, Філія «Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ № 1» (вчитель – Хоменко Тетяна Іванівна)

Салевич Вікторія, 4 клас, Зіньківський ліцей ім. М.К.Зерова (вчитель – Анощенко Любов Василівна)

Дмитрусь Владислава, 5 клас, опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» (вчитель - Олефір Ольга Анатоліївна)

Дяченко Назар, 6 клас, Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (вчитель – Педченко Світлана Володимирівна)

Яровата Анна, 7 клас, Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (вчитель – Лоскот Юлія Миколаївна)

Правденко Євгенія, 8 клас, Пишненківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (вчитель – Петренко Валентина Михайлівна)

Рудас Владислава, 9 клас, Зіньківський ліцей ім. М.К.Зерова (вчитель – Попович Тамара Іванівна)

Тесля Анна, 10 клас, Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (вчитель – Топтун Ганна Григорівна)

Сень Єлизавета, 11 клас, Зіньківський ліцей ім. М.К.Зерова (вчитель – Попович Тамара Іванівна)

 

/Files/images/2019/17/IMG_4765.JPG

 

/Files/images/2019/17/IMG_4768.JPG

 

/Files/images/2019/17/IMG_4771.JPG

 

/Files/images/2019/17/IMG_4773.JPG

 

/Files/images/2019/17/IMG_4777.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин