Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району

Дата: 30.11.2018 13:14

30 листопада 2018 року  в залі засідань відділу освіти відбулась нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району. Розпочав нараду начальник відділу освіти райдержадміністрації Ю.П.Дахно, який ознайомив учасників з питаннями порядку денного та зосередив свою увагу на дотриманні вимог Закону України «Про запобігання  корупції» та теплового режиму і використання енергоносіїв у закладах освіти району. Заступник начальника відділу освіти В.Д.Бузовський інформував про організацію проведення інформаційної кампанії ЗНО-2019 для випускників навчальних закладів та їх батьків. Також було висвітлено питання про виконання заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти Зіньківського району. Головний спеціаліст відділу освіти Т.В.Гринь підвела підсумки організації харчування учнів в закладах загальної середньої освіти району.

За результатами наради керівникам закладів освіти дано доручення щодо забезпечення неухильного виконання Закону України «Про запобігання корупції» та наказу МОН №496  від 03.06.2018 «Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів», дотримання економії електроенергії, газу та води, забезпечення безпечних умов здійснення освітнього процесу та господарської діяльності в зимовий період.