Здійснено об'їзд дитячих закладів відпочинку

Дата: 24.05.2018 13:24

23-24 травня 2018 року робоча група відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації здійснила об’їзд дитячих закладів відпочинку щодо їх функціонування в оздоровчий період.

У ході роботи було перевірено документацію пришкільних таборів, дотримання законодавства щодо забезпечення умов оздоровлення та відпочинку дітей; якість організації харчування (забезпеченість продуктами харчування, овочами та фруктами); вартість харчування; наявність та кількість дітей пільгових категорій; кількість школярів у таборі; залучення благодійних коштів на відпочинок  дітей; стан  санітарно – гігієнічних умов табору (забезпечення питною водою); ефективність використання матеріально-технічної бази закладу (організація дозвілля дітей, фізкультурно-спортивних, культурних заходів, водних процедур); створення безпечних умов відпочинку (чи завершені ремонтні роботи в  дитячому таборі); наявність плану роботи, наочності табору; обладнання ігротек та кімнат для відпочинку.

За результами перевірки оформлено відповідні акти.