Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Відбулася чергова нарада керівників закладів освіти району

Похожее изображение

     

   31 січня 2020 року в залі засідань відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації відбулася чергова нарада керівників закладів освіти району. Начальник відділу освіти Ю.П.Дахно довів до відома директорів освітніх закладів перелік питань, що виносяться на розгляд.

     Про виконання бюджету освіти району за 2019 рік та його планування на 2020 рік ознайомила головний бухгалтер Л.П.Терес. Заступник начальника відділу освіти В.Д.Бузовський зупинився у своєму виступі на підготовці учнів до реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році. Про участь закладів загальної середньої освіти району в природоохоронних конкурсах на протязі 2019 року проінформував методист РМЦ А.О.Удовиченко.

     Окрім того, було заслухано питання плану роботи відділу освіти на 2020 рік, дотримання теплового режиму та використання енергоносіїв у закладах освіти району, підвищення кваліфікації та підведено підсумки роботи із зверненнями громадян у відділі освіти та закладах освіти за 2019 рік.« повернутися до списку новин