Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

Обговорено актуальні питання галузі освіти

     22 січня відбулася робоча зустріч начальника відділу освіти Юрія Дахна з представником Опішнянської ОТГ – Жанною Чечель.

     Під час зустрічі було обговорено ряд актуальних питань галузі освіти, зокрема: передачі об’єктів освіти до новоутвореної Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади, питання, пов’язані з організацією харчування, опалення приміщень, переоформлення установчих документів тощо.

     Звернено увагу на питання, що стосуються публічних закупівель, особливо в частині створення тендерного комітету та самої процедури проведення тендеру.

    Начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно запевнив, що на всі питання, які виникають в процесі передачі, надається кваліфікованана допомога, з метою уникнення «паперової бюрократії».

     Акцентував на тому, що для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти на території Опішнянської ОТГ та надання якісних освітянських послуг її мешканцям таку передачу потрібно здійснити у найкоротший термін.

За матеріалами сайту https://www.facebook.com/Зіньківська-районна-рада-222807404725909/?epa=SEARCH_BOX« повернутися до списку новин