Районний огляд-конкурс театральних колективів

Дата: 14.03.2018 15:04

12 березня 2018 року на базі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся огляд-конкурс театральних колективів закладів загальної середньої освіти району.

У конкурсі взяли участь 5 театральних колективів: «Театрали» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2; «Мальва» Проценківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; «Креатив» Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; «Самоцвіти» Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; колектив Артелярщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; 2 лялькових театри: «Коза-дереза» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; «Казкове мереживо» Ставківського НВК.

Представлені програми були різноманітними: уривки з твору М.Старицького «По-модньому» - колектив «Театрали» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 (керівники – Заєць М.С., Попович Т.І., Бершак С.І.) та колектив «Самоцвіти» Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівники – Білик Ю.Г., Галушко В.І.); Г.Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» - колектив «Мальва» Проценківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Мандич Л.П.), Г.Малика «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» - колектив «Креатив» Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівники – Верес Л.І., Московець В.В., Балацька Л.І.); В.Нестайка «Тореодори з Васюківки» - колектив Артелярщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник – Ткаленко Г.Ю.); «Бременські музиканти» - ляльковий театр «Коза-дереза» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівники – Манойло Т.І., Скакун Н.Г.); Л.Шабанової «Колобок-супермен» - ляльковий театр «Казкове мереживо» Ставківського НВК (керівник Башловка О.О.).

Хороша підготовка до районного конкурсу всіх колективів, рівень сценічної майстерності їх учасників є свідченням належної уваги педагогічних колективів шкіл до розвитку театрального мистецтва.

Керівники колективів звернули велику увагу на виразність сценічного оформлення та естетичність костюмів учасників.

Переглянувши виступи учасників, журі ухвалило рішення про визначення переможців.

І місце виборов колектив «Театрали» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2; ІІ місце посів колектив «Мальва» Проценківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ; ІІІ місце – «Креатив» Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; ІІІ місце – учасники Артелярщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Серед лялькових театрів: І місце - театр «Коза-дереза» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; ІІ місце - театр «Казкове мереживо» Ставківського НВК.

Кращими у номінаціях конкурсу стали:

«Краща режисерська робота»

Театральний колектив «Самоцвіти» Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

"Краща жіноча роль"

Гапон Вікторія, Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

"Краща чоловіча роль"

Дахно Дмитро, Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

"Краща жіноча роль другого плану"

Даценко Анастасія, Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2;

Цюркало Стефанія , Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Театральний колектив Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 та ляльковий театр Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 23 березня 2018 року захищатимуть честь району на зональному огляді-конкурсі у смт. Диканька.

Картинки по запросу конкурс театральних колективів картинки