Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації

25.09.2017 р. на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» був проведений І етап ХХІ математичних змагань ім..М.В.Остроградського.

25.09.2017 р. на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» був проведений І етап ХХІ математичних змагань ім..М.В.Остроградського.

Завданням Змагань є підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку.

Змагання складалися з двох турів:

І тур – підготовка конкурсної роботи, яка повинна відповідати математичній тематиці (математика, прикладна математика, математичне моделювання). ІІ тур – виконання практичних завдань (доведення теореми зі шкільного курсу геометрії або алгебри; розв'язування задач із різних розділів шкільної математики; питання, пов’язаного із життєвим шляхом та науково-педагогічною діяльністю М.В.Остроградського).

Змагання проводилися у двох вікових групах: молодша група – учні 8-9 класів; старша група – учнів 10-11 класів.

Участь у І етапі ХХІ математичних змагань ім.. М.В. Остроградського взяли учні чотирьох загальноосвітніх закладів району: опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1», Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2, Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

/Files/images/2018/IMG_20170922_103736.jpg /Files/images/2018/IMG_20170922_105256.jpg

За результатами І етапу змагань визначили переможців у кожній віковій групі:

1. Дипломи І ступеня:

У молодшій віковій групі (учні 8-9 класів):

- Перепелиця Карина, учениця 9 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

У старшій віковій групі (учні 10-11 класів):

- Хоміч Ліна, учениця 11 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Дипломи ІІ ступеня:

У молодшій віковій групі (учні 8-9 класів):

- Рибалка Артем, учень 8 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1»;

У старшій віковій групі (учні 10-11 класів):

- Ветошка Анжеліка, учениця 10 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Дипломи ІІІ ступеня:

У молодшій віковій групі (учні 8-9 класів):

- Педченко Тетяна, учениця 9 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;

У старшій віковій групі (учні 10-11 класів):

- Литвиненко Олександр, учень 11 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

2. Грамоти:

За краще розв’язання задач із алгебри:

- Пшик Владислав, учень 8 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

За краще розв’язання задач із геометрії:

- Гапанович Ярина, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2.

За краще знання біографії М.В. Остроградського:

- Комаревцева Вікторія, учениця 9 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;

- Анпілогов Роман, учень 10 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможців І етапу XXI математичних змагань ім.. М.В. Остроградського нагороджено Дипломами відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації.



« повернутися до списку новин