Відбулись засідання конкурсних комісій

Дата: 02.10.2019 15:53

2 жовтня 2019 року  у залі відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації відбулись  засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних  посад  керівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району згідно порядку денного:

1. Ознайомлення членів комісії з  Положенням   про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району, затвердженого XXVI сесією Зіньківської районної ради VII скликання від 19 червня 2018 року (зі змінами).

2. Розгляд  документів та допуск осіб до участі у конкурсі на заміщення вакантної  посади  керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського    району.

3.Про затвердження форми  екзаменаційної  відомості перевірки на знання законодавства України та перевірки професійних   компетентностей, зведеної  відомості проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти району, відомості оцінювання програми розвитку закладу кандидата на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти району, форму відповіді на білет (запитання для перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та вирішення ситуаційних завдань).

4. Організаційні питання.

За результатами роботи комісії прийняті рішення:

1. Допустити до участі в конкурсі на заміщення вакантної  посади     керівника закладу загальної середньої світи Зіньківського  району     таких осіб:

Петренка Олександра Григоровича  (Пишненківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області ( протокол від 02.10.2019  №1);

Борисюк Наталію Григорівну  (Попівська загальноосвітня школа І   ступеня Зіньківської   районної ради Полтавської області (протокол від  02.10.2019  №3);

Сідак Людмилу Сергіївну (опорний  заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1  Зіньківської районної ради Полтавської області» ( протокол від 02.10.2019  № 4);

Ниценко Любов Миколаївну (опорний  заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1  Зіньківської районної ради Полтавської області»( протокол від 02.10.2019  № 4).

2. Не допустити до участі в конкурсі на заміщення вакантної  посади  керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського  району Сметану Віталія Миколайовича (Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області ( протокол від 02.10.2019  №2).

3.Затвердити   форми  екзаменаційної  відомості перевірки на знання законодавства України та перевірки професійних   компетентностей,  зведеної  відомості проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти району, відомості оцінювання програми розвитку закладу кандидата на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти району, форму відповіді на білет  (запитання для перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та вирішення ситуаційних завдань) на відповідний конкурс.

4. Затвердити критерії  оцінювання  програми розвитку закладу  кандидата на заміщення вакантної посади керівника та регламент часу:

- час проведення письмового завдання – 1

академічна година( 45 хв.);

- публічна презентація програми розвитку

закладу – до 15 хв.;

-  проведення співбесіди щодо проведеної

презентації – до 10 хв.

5. 3-4 жовтня 2019 року з 10.00 год. провести ознайомлення кандидата із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування (за потребою).

6. Відеофіксацію на конкурсі забезпечити відеооператору Чепілю В. І., оператору оптичного обладнання КЗ «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.

УВАГА!

8 жовтня 2019 року з 08.00. по 16.30. год. відбудеться конкурс по відбору кандидатури на заміщення вакантної посади  керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району .