Проведено змагання із шахів

Дата: 06.11.2019 16:46

06 листопада 2019 року змагались юні шахісти закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, нашого району, за програмою Гімназіади Полтавщини 2019-2020 навчального року.

Участь у змаганні взяли 24 школярі, у складі шести команд.

Всього було проведено п’ять турів, за «круговою» системою.

Із значною перевагою завершила змагання, на першому місці, команда Артелярщинської загальноосвітньої школи, набравши максимальну кількість залікових очок - 5.

Переможцю поступилась команда Удовиченківської загальноосвітньої школи, одним балом, і посіла друге місце.

Третіми фінішували господарі змагань, спортсмени Бобрівницької загальноосвітньої школи, із результатом 2,5 очка.

Інші команди розмістились у турнірній таблиці наступним чином:

4 місце – Покровська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 2 очки;

5 місце – Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 1 очко.

6 місце – Кирило-Гарнніський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – 0,5 очка.

Кваліфіковане суддівство змагань забезпечував Олександр Паук, тренер з шахів комунальної спортивної споруди «Зіньківський районний стадіон «Старт».

Картинки по запросу шахи картинки мат