Уряд дещо послабив карантинні обмеження для закладів освіти

Дата: 17.02.2021 16:26

Денис Шмигаль: Україна з наступного тижня повертається до адаптивного карантину

З 24 лютого 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин.

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Урядова постанова передбачає встановлення базового жовтого рівня для всієї країни, при якому діятимуть ті обмеження, які діють в Україні після жорстких зимових карантинних обмежень.

Також будуть зроблені деякі послаблення, зокрема, й для закладів освіти.

Відтепер буде дозволено відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, відвідування закладів освіти буде заборонено в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Він зазначив, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

«У разі встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання. Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й  батьків та освітян», – наголосив Сергій Шкарлет.