Вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ громади,  які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Дата: 26.09.2021 07:52

Вітаємо зі святом

всіх працівників дошкільних установ громади,

які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Усі, хто причетний до дошкілля, це люди, що мають неабияку любов до дітей та своєї справи, володіють величезним терпінням, ладні дарувати вихованцям та їх батькам свої навички, вміння, турботу, ніжність, ласку, порозуміння. Від цих людей залежить майбутнє нашої держави, адже ті зернята, що закладені працівниками дошкільних закладів у душі вихованців, проростуть в майбутньому великими плодами. Тож подальша доля кожної маленької людини, кожного з нас в певній мірі залежить від мудрості та навичок вихователя, від його терпіння та вміння осягнути дитячу душу, внутрішній світ малюка.

Тож всіх причетних до дошкільного дитинства вітаємо зі святом! Бажаємо, щоб те тепло і турбота, які ви вкладаєте в дітей, повернулося до вас міцним здоров’ям, любов’ю та фінансовим благополуччям. Хай вас переслідують креативні знахідки та творчі задуми. Родинного тепла, взаємопорозуміння, бажання жити і творити!