Проведено онлайн-семінар на тему: «Роль шкільної бібліотеки в реалізації ідей Нової української школи».

Дата: 15.11.2021 08:47

12 листопада 2021 року з метою сприяння виробленню нових стратегій організації діяльності шкільної бібліотеки Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено онлайн-семінар на тему: «Роль шкільної бібліотеки в реалізації ідей Нової української школи».

Онлайн-семінар проходив на платформі ZOOM. У заході взяли участь 18 бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Зіньківської територіальної громади.

Програма семінару була інформаційно насиченою. Досвідчені бібліотекарі висвітлили ряд актуальних тем, які стосуються роботи в умовах Нової української школи.

Учасники отримали багато важливої інформації щодо ролі бібліотеки як складової освітнього процесу НУШ.