Відбувся І (міський) етап обласних математичних змагань імені М.В. Остроградського серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти

Дата: 15.11.2021 09:06

12 листопада 2021 року відбувся І (міський) етап обласних математичних змагань імені М.В. Остроградського серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської громади. З огляду на складну ситуацію з захворюваністю кількість заявлених учнів цього року була невеликою. У молодшій віковій групі (8-9 класи) змагалися 7 учасників, у старшій віковій групі (10-11 класи) був один учасник. Захід пройшов з дотриманням вимог щодо карантинних обмежень. Всі конкурсанти показали високий рівень математичних компетентностей, а також знання біографії М.В. Остроградського. Вітаємо переможців І етапу Зайця Максима, учня 9 класу Зіньківського ліцею імені М.К. Зерова і Стороженко Євгенію, ученицю 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К. Зерова та бажаємо успіхів та перемог на обласному етапі!