Відбулася нарада керівників закладів освіти Зіньківської громади

Дата: 24.11.2021 15:42

24 листопада у залі засідань Зіньківської міської ради ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти громади, на якій заслухано ряд нагальних питань. Зокрема мова йшла про організацію проведення роз’яснювальної роботи ЗНО-2022 для випускників закладів освіти та їх батьків; дотримання вимог Закону України «Про запобігання  корупції»; облік дітей та учнів в межах територіальної громади; впровадження у закладах освіти з 01 січня 2022 року системи нового харчування.

Керівникам  закладів  освіти рекомендовано забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед учнів та їх батьків, про зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію у 2022 році, оновити та постійно поповнювати куточки ЗНО (ДПА) 2022 року в закладі та на сайті закладу, провести заняття з учнями 11-х класів, щодо користування сайтами Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, вжити заходів до своєчасного та якісного проведення реєстрації випускників класів старшої школи на ЗНО (ДПА) 2022 року, забезпечити виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» та рішення виконавчого комітету Зіньківської міської ради від 28.04.2021 № 83 «Про здійснення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Зіньківської територіальної громади», впровадити з 01 січня 2022 року Порядок організації харчування у закладах освіти Зіньківської територіальної громади згідно норм та порядку, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року №305, дотримуватися економії електроенергії, газу та води, у відповідності до встановлених лімітів.