Відбувся онлайн обласний історичний конкурс „Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої”

Дата: 29.11.2021 07:55

23 листопада 2021 року відбувся онлайн обласний історичний конкурс „Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої”. Зіньківські ліцеїсти готують роботи на цей конкурс від моменту його започаткування й домагаються суттєвих результатів. Цей рік не став винятком. До 130-річчя заснування Полтавського краєзнавчого музею (а саме такою була тема конкурсу) десятикласники Юлія Перепелиця та Арсеній Ємельянов здійснили екскурсію до музею родини Кричевських в Опішні. Директор музею Антон Плохой ознайомив ліцеїстів з матеріалами, пов'язаними з перебуванням відомого архітектора, засновника стилю українського модерну Василя Кричевського в Опішні під час його роботи над будинком Полтавського губернського земства.

На конкурс ліцеїсти підготували дві роботи:

Юлія Перепелиця - «Василь Кричевський: на вістрі боротьби за все українське» в номінації «Наукова стаття» (керівник Боровик С.М.);

Арсеній Ємельянов - «Опішнянський слід у долі Василя Кричевського» в номінації «Відеоролик» (керівник Гавриш Л.В.).

Робота Арсенія Ємельянова здобула диплом першого ступеня????.

Вітаємо юних істориків та їхніх керівників і зичимо подальших успіхів у пошуковій праці!