Відбувся обласний конкурс „Здорове життя – успіх буття”

Дата: 30.11.2021 09:35

З метою залучення учнів до поглибленого вивчення природничих дисциплін, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, пропаганди здорового способу життя 17 листопада 2021 року на базі Полтавської обласної Малої академії наук відбувся обласний конкурс для учнів 6-11 класів „Здорове життя – успіх буття” у форматі онлайн з використанням для комунікації дистанційної платформи ZOOM.

Конкурс проводився в трьох номінаціях: „Науково-дослідницька робота”, „Соціальна реклама”, „Візуалізація біологічних об’єктів та явищ”.
Журі конкурсу з 197 проєктів визначило 87 найкращих досліджень, відзначило різноманітний тематичний аспект наукових проєктів, креативний підхід до виконання та високий рівень захисту конкурсних робіт.

У номінації „Соціальна реклама” І місце у Жорника Іллі, вихованця Комунального закладу позашкільної освіти „Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості” Зіньківської міської ради Полтавської області.

Вітаємо з перемогою! - ЖМЛ №1