Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 22.12.2021 07:57

Цікава тематика та натхненний захист – таким був І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс-захист відбувся 16 грудня 2022 року в режимі онлайн. Журі працювало на базі відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради, оцінюючи представлені роботи з трьох секцій.

Усі учасники – це учні десятого класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова. Юні науковці цього закладу освіти вже вкотре доводять, що ліцей із гідністю носить ім’я знаменитого земляка.

І місце здобули:

Перепелиця Юлія (секція літературної творчості, науковий керівник Людмила Василівна Гавриш);

Хабалова Анастасія (секція історичного краєзнавства, науковий керівник Світлана Іванівна Бершак).

Призерами конкурсу-захисту (ІІІ місця) стали вихованці Калатури Наталії Леонідівни: Ємельянов Арсеній (секція історичного краєзнавства) та Ковінько Валерія (секція мистецтвознавства).

Бажаємо нових успіхів та перемоги в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!