Конкурс «Здорове життя – успіх буття»

Дата: 22.12.2021 07:59

17 листопада 2021 року у форматі онлайн відбувся обласний конкурс для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття».

Конкурс щоосені проводить комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» в трьох номінаціях: «Науково-дослідницька робота», «Соціальна реклама», «Візуалізація біологічних об’єктів та явищ».

І як завжди, наші діти найактивніші в номінації «Соціальна реклама».

Дроб’язко Анастасія, учениця 7 класу Тарасівської гімназії, взяла участь із роботою «Булінг, як самостведження за призмою слабкості» (науковий керівник – Ольга Затолюк).

Переможці

І місце – Ілля Жорник, вихованець гуртка «АRT’A» КЗ «Зіньківський БДтаЮТ», із роботою «Сім’я. Родина. Україна: як вирости Людиною?!» (науковий керівник – Валентина Ангелова);

ІІ місце – Анна Нестеренко, вихованка гуртка «Мандрівний замок», КЗ «Зіньківський БДтаЮТ», із роботою «Slow fashion» та «Fast fashion»: вибір є! Усвідом наслідки!» (науковий керівник – Валентина Ангелова);

ІІ місце – Рената Герасименко, учениця 9 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова, із роботою «Медичний канабіс – це не про наркотики» (науковий керівник – Інна Герасименко);

ІІ місце – Софія Новак, учениця 8 класу Тарасівської гімназії, із роботою «Твоє серце – в твоїх руках» (науковий керівник – Олена Бойко).

Вітаємо учасників та переможців, бажаємо подальших творчих здобутків!