Проведений у дистанційному форматі обласний конкурс для школярів «Кристали: структура, властивості»

Дата: 06.01.2022 12:29

22 грудня 2021 року Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» був проведений у дистанційному форматі обласний конкурс для школярів «Кристали: структура, властивості». Конкурс проводиться з метою популяризації хімічних знань і підтримки талановитих учнів, розвитку інтелектуальних здібностей, науково-дослідницьких навичок і логічного хімічного мислення школярів і проходить у двох номінаціях: «Вирощені кристали» та «Наукові спостереження».

Вітаємо юну дослідницю Лілію Блажко, ученицю 4 класу Тарасівської гімназії, та її наукового керівника Нестеренко Катерину Миколаївну зі значним досягненням. Їхня робота під назвою «Білосніжка і семеро гномів» у номінації «Вирощені кристали» здобула перемогу – ІІ місце.

Бажаємо нових успіхів!