Вітаємо учасниць ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який відбувся онлайн 11-14 лютого 2022 року.

Дата: 18.02.2022 09:16

Зіньківщину на конкурсі представляли учениці 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова – Анастасія Хабалова (секція історичного краєзнавства, науковий керівник Світлана Іванівна Бершак) та Юлія Перепелиця (секція літературна творчість, науковий керівник Людмила Василівна Гавриш).

Юлія Перепелиця набрала найбільше балів за результатами всіх етапів конкурсу й виборола ІІ місце у своїй секції (першого місця журі не визначило). Тож вітаємо з перемогою!

Юні митці слова – вихованці Людмили Василівни Гавриш – багато років поспіль перемагають зі своїми творами в конкурсах МАН.

Бажаємо нашим МАНівцям натхнення й наполегливості для подальших наукових і творчих здобутків!