A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Новини

Проведено онлайн-семінар на тему: «Використання творчості Григора Тютюнника і музею письменників-земляків в освітньому процесі в контексті реалізації концепції Нової української школи»

2 грудня 2021 року з метою відзначення 90-річчя від дня народження письменника-земляка Григора Тютюнника та популяризації його творчості Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено онлайн-семінар на тему: «Використання творчості Григора Тютюнника і музею письменників-земляків в освітньому процесі в контексті реалізації концепції Нової української школи».

11:05 03.12.2021

Відбулося третє онлайн-заняття Школи цифрової грамоти для вчителів закладів загальної середньої освіти

19 листопада 2021 року на платформі Microsoft Teams відбулося третє онлайн-заняття Школи цифрової грамоти для вчителів закладів загальної середньої освіти на тему: «Canva for Education. Можливості графічного онлайн-редактора».

09:12 22.11.2021

Завершився І етап обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів освіти

Завершився І етап обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів освіти Зіньківської територіальної громади, в якому взяли участь 11 учнівських колективів. Учасники конкурсу, використовуючи музичний та мультимедійний супроводи, показали цікаві музично-театральні постановки, виступи наповнені глибоким патріотичним змістом та краєзнавчими матеріалами.

08:05 22.11.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень