людям з порушенням зору
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Новини

Для дітей із внутрішньо переміщених сімей, у Міжнародний день захисту дітей, проведено розваги, ігри та майстер-класи

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, освітяни Зіньківщини на волонтерських засадах розпочали проводити розваги, ігри та майстер-класи для дітей із внутрішньо переміщених сімей.

14:48 02.06.2022

Підсумки обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”

За підсумками обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край” 2022 року нагороджені такі юні зіньківці:

16:56 01.06.2022

З Днем захисту дітей!

Невипадково саме 1 червня визначено Днем захисту дітей. Ця дата має особливе значення – завершення навчального року, початок довгоочікуваних літніх канікул завжди сприймалося учнями як початок великого відпочинку від нескінченних класних, домашніх завдань, самостійних, контрольних робіт.

08:09 01.06.2022

Зі святом останнього дзвоника!

Останній дзвінок – свято дитинства і юності! В Україні закінчення навчального року проходить на тлі воєнних дій у країні. Останні 3 місяці стоять «мовчки» закриті класи та ігрові кімнати в садочках, пустіють шкільні подвір’я та гойдалки.  143 дитини нашої громади зустрічає цей день за кордоном.  Незважаючи на те, що останній дзвоник майже у всіх школах проходить онлайн, звичайно, все це приємно, це хвилююче, це сльози на очах і у вчителів, і у дітей, це приносить не менше радості та незабутніх вражень, ніж традиційний захід.

09:23 31.05.2022

19 травня - День вишиванки

Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим у цей чудовий день!

10:47 19.05.2022

Вчителі закладів загальної середньої освіти Зіньківської територіальної громади, які навчатимуть дітей предметів здоров'я збережувальної галузі в 5 класі НУШ, обговорили модельні навчальні програми та підручники до них

17 травня 2022 року вчителі закладів загальної середньої освіти Зіньківської територіальної громади, які навчатимуть дітей предметів здоров'я збережувальної галузі в 5 класі НУШ, обговорили модельні навчальні програми та підручники до них. Також розглянули особливості формувального оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти. Змістовні виступи педагогів показали, що вони готові до викликів НУШ в базовій школі.

10:17 18.05.2022

Проведено онлайн-засідання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури та мистецтва закладів загальної середньої освіти

У рамках діяльності професійних фахових спільнот, проведено онлайн-засідання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури та мистецтва закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зустрічей учасники обговорили зміст модельних навчальних програм НУШ для 5-6 класів та шляхи їх впровадження в освітній процес закладів освіти. Засідання пройшли цікаво, змістовно та інформативно.

12:07 13.05.2022