Новини

Проведено онлайн-семінар на тему: «Роль шкільної бібліотеки в реалізації ідей Нової української школи».

12 листопада 2021 року з метою сприяння виробленню нових стратегій організації діяльності шкільної бібліотеки Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено онлайн-семінар на тему: «Роль шкільної бібліотеки в реалізації ідей Нової української школи».

08:47 15.11.2021

У День української писемності та мови школярі та працівники освіти Зіньківщини писали радіодиктант єдності та проводили заходи зі вшанування рідної мови.

08:07 10.11.2021

Відбулося друге онлайн-заняття Школи цифрової грамоти для вчителів закладів загальної середньої освіти

28 жовтня 2021 року на платформі Microsoft Teams відбулося друге онлайн-заняття Школи цифрової грамоти для вчителів закладів загальної середньої освіти на тему: «Використання сервісів Google в освітньому процесі».

13:49 29.10.2021