Новини

Десять способів зробити урок цікавим для учнів. Поради для вчителів, які допоможуть зацікавити учнів і підвищити мотивацію до навчання

Чи траплялося вам поглянути на свій клас посеред уроку і побачити, як учні «літають у хмарах»? Вам може здаватися, що ваш урок ідеальний і для учнів він буде дуже цікавим. Але тим не менш ви бачите, як діти відволікаються й не слухають вас.

15:12 08.02.2021

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ, СКІЛЬКИ ОТРИМУВАТИМУТЬ НАЙРОЗУМНІШІ УЧНІ ТА СТУДЕНТИ ВІДПОВІДНО ДО УКАЗУ ПРО ЗАСНУВАННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ СТИПЕНДІЙ, ПРЕМІЙ І ГРАНТІВ

Найкращі учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад – разову премію у 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад – 100 тис. грн. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

13:22 29.01.2021