A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Новини

Проведено районні методичні об’єднання

     10-12 січня 2018 року на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» пройшли районні методичні об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти, вчителів предметників, працівників психологічної служби та шкільних бібліотекарів. Рішеннями педагогічних працівників району створено 22 методичних об’єднання відповідно до напрямків роботи та обрані голови. Також в ході засідань обрано проблеми над якими працюватимуть члени методичних об’єднань протягом трьох років та обговорені актуальні питання розвитку освітньої галузі району.

11:13 07.02.2018

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

       Чарівними пахощами лісової ялинки, яскравими переливами святкових вогнів приходить до наших затишних осель улюблений з дитинства Новий рік. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, а  чарівні новорічні дзвони наповнять рік прийдешній мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями.

14:19 28.12.2017

Наші юні волонтери будуть презентувати «КНИГУ ДОБРА» у країнах світу

     Волонтерський рух Координаційного районного волонтерського центру при Опорному Закладі " Зіньківська спеціалізована СШ № 1 І-ІІІст. Зіньківської районної ради Полтавської області" по своїй роботі вийшов за межі району, області і за межі держави.

15:07 14.12.2017

Відбувся семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних-закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

     30 листопада на базі Проценківського дошкільного навчального закладу «Колосок» відбувся семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних-закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему «Забезпечення вимог державних освітніх стандартів в процесі здійснення освітнього процесу в ДНЗ».

14:09 05.12.2017

Відбулася районна семінар-нарада заступників директорів освітніх закладів з виховної (навчально-виховної) роботи «Основні напрямки виховної роботи в освітньому закладі в контексті Нової української школи»

     8 листопада 2017 року на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» відбулася районна семінар-нарада заступників директорів освітніх закладів з виховної (навчально-виховної) роботи «Основні напрямки виховної роботи в освітньому закладі в контексті Нової української школи».

10:12 13.11.2017

Засідання постійнодіючого семінару-практикуму вчителів інформатики району

     06.11.2017 року на базі опорного закладу "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області" відбулося засідання постійнодіючого семінару-практикуму вчителів інформатики району.

14:51 08.11.2017

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень