людям з порушенням зору
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Новини

Проведений у дистанційному форматі обласний конкурс для школярів «Кристали: структура, властивості»

22 грудня 2021 року Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» був проведений у дистанційному форматі обласний конкурс для школярів «Кристали: структура, властивості». Конкурс проводиться з метою популяризації хімічних знань і підтримки талановитих учнів, розвитку інтелектуальних здібностей, науково-дослідницьких навичок і логічного хімічного мислення школярів і проходить у двох номінаціях: «Вирощені кристали» та «Наукові спостереження».

12:29 06.01.2022

Шановні працівники освітянської галузі Зіньківщини,

15:57 30.12.2021

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Цікава тематика та натхненний захист – таким був І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс-захист відбувся 16 грудня 2022 року в режимі онлайн. Журі працювало на базі відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради, оцінюючи представлені роботи з трьох секцій.

07:57 22.12.2021

День Святого Миколая в закладах освіти

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора. Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

10:38 20.12.2021