ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Життя під час війни – нова реальність для України. Це ще один навчальний рік розпочинаємо в умовах війни. Зараз це контекст, в якому нам потрібно жити, приймати рішення, працювати, навчатись і врешті-решт перемагати. Але є речі, які не може відібрати жоден ворог – це 1 Вересня, початок нового навчального року.

07:56 01.09.2023

Проведено онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зібрання розглядалися важливі питання організації освітнього процесу початкової школи у 2023/2024 навча

Відповідно до річного плану Центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради проведено онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зібрання розглядалися важливі питання організації освітнього процесу початкової школи у 2023/2024 навчальному році: «Діагностика та механізми подолання втрат у навчанні молодших школярів» (Липенко Т.В.), «Використання інтерактивних методів для активізації пізнавальної діяльності молодших школярів» (Удовиченко Н.П.),«Ефективні види діяльності при дистанційному навчанні» (Олефір Ю.А.), «Планування уроків у НУШ. Вибір теми та розробка мети уроку. Визначення завдань» (Канівець Н.І.), «Ефективний зворотній зв’язок у роботі вчителя з учнями та батьками» (Пустовойт Н.М.). Педагоги обмінювалися досвідом роботи.

10:54 31.08.2023

Проведено онлайн-засідання професійних спільнот учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради

22-23 серпня 2023 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Зіньківської міської ради проведено онлайн-засідання професійних спільнот учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. Під час засідань обговорювалися питання викладання навчальних дисциплін у 2023/2024 навчальному році (Мотузка В.П., Олефір О.А.), проведення моніторингу освітніх утрат з української мови (Олефір О.А.), знайомилися з навчальною програмою з української мови та зарубіжної літератури для 6 класу НУШ (Попович Т.І., Должко О.А.). Учасники зібрань ділилися досвідом роботи у 5 класі НУШ (Сухар О.П., Олефір О.А.), роботи в тьюторинговому проєкті «Освітній Суп» (Лютик О.М.), проведенням ранкових зустрічей (Шевченко Д.О.). Сиволога М.В. та Передерій Т.В. провели майстер-клас «Онлайн-урок в умовах війни».

10:52 24.08.2023

Відповідно до плану роботи ЦПР ПП, учителі іноземних мов ЗЗСО Зіньківської міської ради відвідали мальовничу та привітну Шилівку

Сьогодні, 14 червня, відповідно до плану роботи ЦПР ПП, учителі іноземних мов ЗЗСО Зіньківської міської ради відвідали мальовничу та привітну Шилівку, де їх гостинно прийняла школа імені видатних українських письменників, Шевченківських лауреатів Григорія і Григора Тютюнників.

15:38 14.06.2023

Відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед учнів закладів освіти нашої громади

8 червня на околицях с. Власівка відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед учнів закладів освіти нашої громади. Представники семи шкіл змагалися в чотирьох вікових групах. Традиційно дякуємо за методичну підтримку у проведенні змагань обласному методисту Криворучку А.В.

08:36 09.06.2023