ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗІНЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів

27 листопада 2013 року на базі Зіньківської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів №1 пройшов семінар-практикум для бібліотекарів загальноосвітніх шкіл району на тему: «Довідково-бібліографічна робота шкільного бібліотекаря».

Власними напрацюваннями, цікавими прикладами та порадами колегам  поділилася Гайдаш Ганна Петрівна, бібліотекар Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. Вона  провела бібліотечний урок у 5 класі «Довідкова література та шляхи її використання у процесі вивчення програми». Калатура Наталя Леонідівна, бібліотекар Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, демонструвала мультимедійну презентацію «Бібліотечно-бібліографічна робота з учнями». Із новою формою популяризації літератури (бук-трейлером) ознайомила учасників семінару Ківшик Валентина Михайлівна, бібліотекар Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Практичне заняття з ведення довідково-бібліографічного апарату з урахуванням вікових особливостей користувачів провела для колег Тесля Любов Йосипівна, бібліотекар Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Підводячи підсумок семінару, Сичова Валентина Миколаївна, методист районного методичного кабінету,  подякувала господарям за гостинність, а бібліотекарям – за плідну працю.

З березня 2014 року на базі Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи відбувся семінар шкільних бібліотекарів, організований районним методичним кабінетом. Тема семінару: «Можливості сучасної української дитячої літератури у розвитку пізнавальних, дозвільних і комунікативних потреб учнів».

У ході роботи директор школи М.І.Зуй провела презентацію закладу. Для бібліотекарів загальноосвітніх шкіл району Н.П.Ремньова (бібліотекар школи) з учнями 2-3 класів провела цікавий бібліотечний захід, присвячений творчості Всеволода Нестайка «Відчиняє двері казка». Гості школи мали змогу ближче познайомитися з Т.М.Кльоктою –автором поетичної збірки «Намалюй мені день». Учасники семінару  відвідали кімнату-музей письменника-земляка І.А.Цюпи, де учні старших класів разом із учителем української мови та літератури В.І.Дроздовою представили літературно-музичну композицію про життя і творчість І.А.Цюпи «У серці дзвонять голоси».

Бібліотекарі переглянули виставку кращих творчих робіт учнів та вчителів.

Методист РМК провела огляд сучасної української літератури для дітей, а бібліотекар Н.П.Ремньова  ділилася з колегами досвідом роботи щодо популяризації сучасної української літератури.

По закінченню семінару підбито підсумки, прийнято рекомендації.