A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Інформаційне забезпечення

 

Бібліотека Молодіжний працівник

 


Президентом підписано Закон України

«Про основні засади молодіжної політики»

Вітаємо всю молодіжну спільноту!
Президент України підписав Закон «Про основні засади молодіжної політики», який Верховна Рада ухвалила 27 квітня 2021 року.
Закон імплементує в українське законодавство більшість положень Європейської хартії про участь молоді в суспільному житті на місцевому та регіональному рівнях.

Документ визначає, що молодь – це люди віком від 14 до 35 років. Крім того, Закон впроваджує дієві механізми залучення молоді до процесу вироблення й ухвалення рішень. На національному рівні – через Національну раду з питань молоді при Кабінеті Міністрів України, на місцевому – через молодіжні ради та радників з питань молоді.
Закон також урегульовує питання діяльності Українського молодіжного фонду, щодо сприяння реалізації завдань молодіжної політики. Діяльність фонду спрямовує та координує Міністерство молоді та спорту.
На думку Глави держави, оновлення молодіжного законодавства, а також започаткування дієвих фінансових інструментів допоможе створити реальні можливості для кожної молодої людини жити та працювати в Україні.


 

Вебінар для молодіжних працівників:

А чи готові ви працювати з інклюзивною молоддю?

Вебінар для молодіжних працівників: А чи готові вони працювати з інклюзивною молоддю? Мова не про пандуси та вбиральні, доступні для молоді на візках. Будуть говорити про психологічну доступність - готовність молодіжного працівника створити безпечну та комфортну атмосферу для роботи з інклюзивною молоддю. Ця тема дуже корисна працівникам молодіжних центрів, які часто працюють із молоддю своєї громади і не завжди знають, як організувати роботу із інклюзивною молоддю.

Тема також важлива для молодіжних працівників, які хочуть покращувати свої компетенції і не знають і чого варто розпочати. Під час цього заходу:

 • розберуться хто це - молодь інклюзивних груп. Це ширше, ніж люди з інвалідністю або особливими освітніми потребами.
 • поговорять про готовність молодіжного працівника працювати із інклюзивними групами і як себе психологічно посилити у даному напрямі.
 • говоритимуть про важливість та місію такої роботи та чому вона важлива для будь-якого молодіжного працівника.
 • розберуться, які компетенції варто посилювати і розвивати для інклюзивної молодіжної роботи.

Для них працюватиме молодіжна працівниця, тренерка Ольга Шелест. Вона також є співзасновницею та директоркою БО Благодійний фонд ,,Даруємо радість”. http://www.darimradost.com.ua/ Захід буде відбуватися 14 травня з 15.00 до 16.30 у програмі ZOOM. Для отримання посилання треба зареєструватися за посиланням - https://forms.gle/TFKYoZNDwRVwyarB8
Захід також буде транслюватися на офіційній сторінці Асоціації молодіжних працівників України.

 

 


Реєстрація на шостий національний проєкт

“Моя кар’єра в Україні,,

Якщо ти учень або учениця 9 -10 класу, тоді не пропусти цю можливість! Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності,, , #CareerHub та ПУМБ відкрили реєстрацію на шостий національний проєкт “Моя кар’єра в Україні,,, який допоможе тобі зробити перший крок до майбутньої професії!

На тебе чекають: -корисні вебінари з вибору професії -зустрічі з успішними людьми, які побудували кар'єру в різних сферах -цікаві завдання і знайомство з новими професіями та галузями 30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві, де проведуть день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародних організацій або державних органів влади. А ще зможуть виграти круті призи від організаторів: еко-сумки, блютуз-колонки, павербанки, рюкзаки та багато іншого. За 5 років участь у цьому проєкті взяли понад 4000 школярів/ок, а більше ніж 400 учасників/ць зустрілись із успішними людьми. Не пропусти і ти цю можливість! Реєстрація на проєкт та детальна інформація за посиланням: https://careerhub.in.ua/mycareerua/#mycareerua

 


 

До 23 квітня триває реєстрація на науково-практичну онлайн конференцію

26 квітня 2021 року Державний інститут сімейної та молодіжної політики проводить науково-практичну онлайн-конференцію “Наука & Молодіжна політика,, Для участі можна зареєструватися до 23 квітня 2021 року за посиланням: https://forms.gle/aupgpxknsg2aNmf17 Зареєстровані учасники отримають посилання на ZOOM-конференцію.

Більше інформації за посиланням: https://dismp.gov.ua/derzhavnomu-institutu-simejnoi-ta-molodizhnoi-politiki-30-rokiv-naukovo-praktichna-onlajn-konferenciya-nauka-molodizhna-politika-26-04-2021.


 

Онлайн-тренінг ,, Як навчитись керувати своїм часом”

Як встигати все, що хочеш, і будувати успішну кар’єру чи власну справу? Дізнайся на онлайн-тренінгу,, Як навчитись керувати своїм часом» від Career Hub і програми ,,Мріємо та діємо”.
8 квітня 2021 року, 16:00 – 18:00

 • онлайн (ZOOM)
 • Спікерка: Наталія Дорошенко, бізнес-тренерка, авторка навчальних програм з продажів, управління та емоційного інтелекту На тренінгу ти дізнаєшся, як:
 • керувати часом так, щоб час не керував нашим життям
 • планувати в умовах ринку праці, що постійно змінюється
 • розставити пріоритети і які є техніки тайм-менеджменту
 • розвивати свої навички разом з Career Hub та ,,Мріємо та діємо”
 • Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації: https://forms.gle/AjtiL8acPLXsVBwg9ї

Кількість місць обмежена Організатори: Career Hub і Центр ,,Розвиток КСВ” в межах програми ,,Мріємо та діємо”, яка фінансується USAID та впроваджується IREX разом з Центром ,,Розвиток КСВ”. Партнер: Міністерство молоді та спорту України


 

Другий Всеукраїнський онлайн-хакатон

,,Як зацікавити дівчат енергетикою”

Центр ,,Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності” запрошує на другий Всеукраїнський онлайн-хакатон ,,Як зацікавити дівчат енергетикою”.

21 - 23 квітня онлайн (Zoom) Три дні Хакатону - це: - командна робота під супроводом ментором - розробка та презентація командних проєктів на тему ,,Як зацікавити дівчат шкільного віку енергетичною сферою? ” - зустрічі з жінками, які побудували успішну кар’єру в енергетиці
- майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення
- консультації щодо можливостей для молоді
Для кого: студентки віком від 16 до 24 років Реєстрація та подача мотивацій до 11 квітня включно: 
https://forms.gle/jx6E1D7w7mTC4aGV8 Експертне журі відбере 40 дівчат для участі у Хакатоні. Результати відбору оголосять 14 квітня на сторінці Дівчата STEM До участі у Другому Всеукраїнському онлайн-хакатоні: ,,Як зацікавити дівчат енергетикою” не можуть подавати реєстраційні заявки студентки, які вже брали участь у Першому хакатоні Контактна інформація: stem@csr-ukraine.org або за телефоном (044) 292 02 48
Захід організовується в рамках грантової ініціативи ,,Дівчата в енергетиці”, що реалізовує Центр ,,Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).


 

Волонтерська платформа

Всі можливості тепер в одному місті!
Запрошують на Волонтерську Платформу — ресурс, де ти можеш стати волонтером, знайти однодумців та познайомитись з неймовірними організаціями зі всієї України.

Цікаві можливості Платформи: Фонд збереження культурної спадщини ініціював реставрацію мозаїк на Центральному київському автовокзалі, створених у 1960-х роках. Фонд шукає волонтерів, що готові допомогти у реставраційних роботах. Долучайся до соціального репетиторства: поділись своїми знаннями з дитиною, підвищуючи їй самооцінку та мотивуючи її. Проведи найбільший урок у світі! Ініціатива від Дитячого фонду ООН та AIESEC в Україні знайомить школярів із Глобальними Цілями Сталого Розвитку. Сотні волонтерів по всій країні розповідають у школах про те, як молодь може долучитись до розв'язання великих проблем маленькими кроками.
Ставай частиною добрих справ: 
https://platforma.volunteer.country/

 


 

Мріємо та діємо

У рамках програми Мріємо та діємо буде проходити програма Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму. Вчителі та учні 5-10 класів згенерують та втілять ідею для покращення життя в громаді.

Дедлайн: 7 квітня 2021 року Деталі https://cutt.ly/8xkGLG2 Запрошуємо долучитися до онлайн-курсу ,,Соціальна згуртованість та зниження конфліктності в громадах”, що відбудеться у рамках програми RITA ,,Зміни в регіоні” від Fundacja Edukacja dla Demokracji Ви навчитеся будувати міцні соціальні зв'язки та підвищувати соціальний капітал у своїй громаді Дедлайн: 4 квітня 2021 року Деталі https://cutt.ly/rxkKFzB СТЕП запрошує громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Харківської областей взяти участь в конкурсі проєкту Зміцнення демократичного врядування.Ви розробите зрозумілі стратегії розвитку та долучите людей до їх реалізації
Дедлайн: 5 квітня 2021 року Деталі 
https://cutt.ly/VxkL3Gr Діліться дописом з колегами й використовуйте ці можливості! #вмц #молодь #auyc #можливості #дайджест

 


 

Безкоштовний телефонний сервіс дружби ,,Call in Time”

Долучайтесь до розвитку телефонної дружби в Україні!

А чи знаєте, що самотність має негативний довготривалий ефект на кров’яний тиск людини?
Згідно з британським соціологічним дослідженням журналу ,,The Journal of the Royal Society for the Promotion of Health”, 16% опитуваних у віці від 65 років повідомляють про самотність, а 12% почуваються ізольованими. Більше того, самотність та соціальна ізоляція стоять поруч в одному ряді ризиків для здоров’я разом з курінням та вживанням алкоголю. Щодня через пандемію кількість осіб зі схожими емоційним станом збільшується. Як же британці дають собі раду з цим викликом? Відповідь проста — створення мережі телефонних друзів! Call in Time – безкоштовний телефонний сервіс дружби для осіб похилого віку, започаткований благодійною організацією Age UK. ,,Всього 30 хвилин вашого часу на тиждень можуть суттєво змінити життя старшої людини. Якщо ви чуйні і добре розмовляєте телефоном, ви можете стати волонтером служби телефонної дружби”, — таким гаслом команда проєкту залучає нові та нові обличчя для комунікації змін. Ми ж нагадуємо, що в Україні теж існує схожий проєкт — ,,Мій Телефонний Друг”. Волонтери ініціативи двічі на тиждень (а то і більше) протягом 15 хв спілкуються зі своїми телефонними друзями на різноманітні теми, обговорюють останні новини чи просто розповідають власні життєві історії. 
Заходь на сайт 
https://befriend.volunteer.country/ та дізнавайся більше про умови участі.
Твій дзвінок має значення 
#розкажисвоїм #МійТелефоннийДруг

 

 


 

Онлайн тренінг для молоді

,,Як успішно пройти співбесіду і знайти роботу своєї мрії”

Коли: 25 березня 2021 року, 16:00 – 18:00
Де: онлайн (ZOOM)
Як успішно пройти співбесіду, щоб отримати роботу мрії? Отримай практичні інструменти для працевлаштування на онлайн-тренінгу для молоді від 
Career Hub і програми Мріємо та діємо

Що дізнаєшся на тренінгу:
- як зробити свою співбесіду і резюме вдалими;
- попрактикуєшся у співбесіді з HR-профі українських компаній;
- отримаєш зворотний зв’язок і відповіді на всі питання про працевлаштування, які тебе хвилюють;
-почуєш про можливості працевлаштування від компаній та кар’єрні можливості від Career Hub і програми ,,Мріємо та діємо”.
Як взяти участь: участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації.
Зареєструйся, завантаж своє резюме та отримай підтвердження участі в тренінгу. Кількість місць обмежена.
Реєстрація на онлайн-тренінг за цим посиланням: 
https://careerhub.in.ua/job-interview-training/
Організатори і партнери: Career Hub і Центр ,,Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми #,,Мріємо та діємо”. Програма ,,Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром ,,Розвиток КСВ”, Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

 

Державна молодіжна політика в Україні

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень