Підсумки Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти-2025
Підбиті підсумки Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти-2025, який проводить Міністерство освіти і науки України. Це один із небагатьох фахових конкурсів державного рівня, спрямованих саме на педагогів закладів позашкільної освіти, що надає йому особливої професійної ваги.
Приємно відзначити, що серед лауреатів конкурсу — педагоги Центру позашкільної освіти «Мрія» Зіньківської міської ради: керівник гуртка Майя Ландик і методист Валентина Ангелова.
Їхній навчально-методичний посібник «Незвичайне використання звичайного пластиліну» спочатку здобув І місце на обласному етапі конкурсу, після чого був представлений на всеукраїнському рівні в категорії «Навчальна література з позашкільної освіти», де педагоги ввійшли до числа лауреатів конкурсу та були відзначені відповідними дипломами за високий професійний рівень, методичну цінність і практичну значущість їхньої розробки.
Важливо, що результати проведення Конкурсу будуть детально проаналізовані та сприятимуть подальшому забезпеченню закладів позашкільної освіти якісною навчальною літературою. А це означає, що позашкілля України матиме можливість переймати досвід і надихатися напрацюваннями наших педагогів.
Особливо цінне те, що серед переможців такого авторитетного конкурсу, організованого Міністерством освіти і науки України, гідно представлена не лише Полтавщина, а й Зіньківська громада.
Пишаємося професійними досягненнями наших педагогів та їхнім внеском у розвиток українського позашкілля!
