Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, коли в лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти.

10:39 05.10.2018

Приймайте щирі вітання  з нагоди професійного свята!

День працівників освіти святкується в чудову осінню пору. І це – невипадково, адже посмішка осені така ж замислена, як ваша мудрість і розважливість; погляд -  виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу; хода ж у осені легка і впевнена, як методи, завдяки яким ви розкриваєте обдарування своїх вихованців, учнів. А ваша професійна компетентність змальована золотими фарбами чудової пори.

14:32 03.10.2018

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району

28 вересня 2018 року, в залі засідань відділу освіти райдержадміністрації, відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району.

14:58 28.09.2018

Шановні працівники дошкільної галузі району!

Дошкільна освіта – фундамент сучасної неперервної освіти. Завдання і почесна місія працівників закладів – створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина. А для цього необхідно виплекати ніжні паростки своєї мрії теплом серця, посадити їх на благодатній ниві колективної думки, напоїти із джерела мудрості і творчості – і тоді вона обов’язково стане реальністю.

08:51 28.09.2018

28 серпня 2018 року на теренах Зіньківщини відбулася традиційна конференція педагогічних працівників району «Освіта Зіньківщини та шляхи впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальні роки».

12:37 28.08.2018