A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Новини

Відбулося засідання професійної спільноти працівників психологічної служби

20 вересня на базі інклюзивно-ресурсного центру відбулося засідання професійної спільноти працівників психологічної служби. Практичні психологи, соціальні педагоги та фахівці ІРЦ розглянули заплановані питання, обговорили нагальні проблеми та визначили головні орієнтири діяльності психологічної служби громади в новому навчальному році.

11:23 21.09.2023

Заклади освіти Зіньківської громади в кількості більше 700 учасників активно долучилися до заходів в ході проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

    Силами учнівських та педагогічних колективів прибрані території закладів освіти, прилеглі до них території, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, стадіони, береги водойм. Загальна площа, звільнена від сміття, становить близько 57 250 кв.м. Ліквідоване одне сміттєзвалище, площею 4 кв.м. Зібрано близько 3800 кг сміття, яке було відсортоване та відправлене на утилізацію. В ході прибирання екоактивісти зібрали та закомпостували 5 куб.м рослинних решток. У пункти гуманітарної допомоги (або ВПО) передали 217 кг речей. В ході цифрового прибирання було очищено 855 Гб інформації.

13:25 20.09.2023

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

     Життя під час війни – нова реальність для України. Це ще один навчальний рік розпочинаємо в умовах війни. Зараз це контекст, в якому нам потрібно жити, приймати рішення, працювати, навчатись і врешті-решт перемагати. Але є речі, які не може відібрати жоден ворог – це 1 Вересня, початок нового навчального року.

07:56 01.09.2023

Проведено онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зібрання розглядалися важливі питання організації освітнього процесу початкової школи у 2023/2024 навча

Відповідно до річного плану Центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради проведено онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зібрання розглядалися важливі питання організації освітнього процесу початкової школи у 2023/2024 навчальному році: «Діагностика та механізми подолання втрат у навчанні молодших школярів» (Липенко Т.В.), «Використання інтерактивних методів для активізації пізнавальної діяльності молодших школярів» (Удовиченко Н.П.),«Ефективні види діяльності при дистанційному навчанні» (Олефір Ю.А.), «Планування уроків у НУШ. Вибір теми та розробка мети уроку. Визначення завдань» (Канівець Н.І.), «Ефективний зворотній зв’язок у роботі вчителя з учнями та батьками» (Пустовойт Н.М.). Педагоги обмінювалися досвідом роботи.

10:54 31.08.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень