Очний тур обласного конкурсу екскурсоводів музеїв при школі «Край, в якому я живу»

Дата: 07.02.2018 11:25

30-31 січня 2018 року в Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства проходив очний тур обласного конкурсу екскурсоводів музеїв при школі «Край, в якому я живу». Конкурс проходив у трьох номінаціях: військово-історичні музеї, літературні (літературно-меморіальні) музеї, музеї історії населених пунктів.

Шкільні музеї при закладах загальної середньої освіти Зіньківського району представляли - зразковий музей історії села і школи Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради (керівник музею Жолоб Людмила Іванівна), літературний музей письменників-земляків Шилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради (керівник Вербич Зінаїда Андріївна), зразковий військово-історичний музей «Подвиг і пам'ять» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради (керівники Яценко Віталій Миколайович, Серебрякова Марія Іванівна).

Команда екскурсоводів закладів освіти Зіньківщини на високому рівні представила свої музеї, успішно продемонструвала уміння і навички проведення екскурсії, творчо поєднуючи показ і розповідь.

За підсумками журі конкурсу юні екскурсоводи Зіньківського району мали наступні результати:

Молнар Василина, екскурсовод зразкового музею історії села і школи при Човно-Федорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради – ІІ місце;

Влох Ілона, екскурсовод літературного музею письменників-земляків при Шилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради – ІІІ місце.

Призери конкурсу були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Куценко Катерина, екскурсовод військово-історичного музею «Подвиг і пам'ять» при Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 Зіньківської районної ради нагороджена дипломом Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді за активну участь у конкурсі та змістовну екскурсію.

/Files/photogallery/1922/23.jpg