27 березня, дві команди переможців районного етапу конкурсу-огляду екологічних агітаційних бригад та екологічних театрів серед навчальних закладів Зіньківського району: взяли участь у зональному етапі конкурсу, який відбувся у смт. Шишаки

Дата: 30.03.2018 11:51

Як завжди – навесні, цього року – 27 березня, дві команди переможців районного етапу конкурсу-огляду екологічних агітаційних бригад та екологічних театрів серед навчальних закладів Зіньківського району: екологічна агітаційна бригада «Едем» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (фото1-5) та екологічний театр «Паросток» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.А. Цюпи (фото 6-10), взяли участь у зональному етапі конкурсу, який відбувся у смт. Шишаки на базі Шишацького будинку культури.

Ініціатором та організатором даного заходу виступив Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Згідно рішення журі зонального етапу обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу) екологічний театр «Паросток» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.А. Цюпи (керівник команди – Манойло Світлана Іванівна, учитель біології Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.А. Цюпи) виборов 1 місце та представлятиме тепер район у обласному етапі конкурсу, а екологічна агітаційна бригада «Едем» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник команди – Філіпчук Юлія Петрівна, педагог-організатор Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) посіла почесне 3 місце. Всього у зональному етапі змагалися дев’ять колективів з Білоцерківської, Великобагачанської, Шишацької об’єднаних територіальних громад, Великобагачанського, Зіньківського, Котелевського, Шишацького районів.

Вітаємо учнівські команди Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.А. Цюпи, Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, їх педагогів-наставників з успішними виступами на зональному етапі та бажаємо подальших творчих успіхів і злетів у галузі популяризації екологічного мислення на теренах Зіньківщини.

/Files/images/2018/5/10.JPG