Відбувся районний конкурс-огляд екологічних театрів та екологічних агітбригад

Дата: 26.02.2018 16:14

20-21 лютого 2018 року  на базі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний конкурс-огляд екологічних театрів та екологічних агітбригад. У конкурсі взяли участь 14 колективів екологічної просвіти з 14 навчальних закладів Зіньківського району.

Учасниками екологічних колективів на розгляд журі були представлені виступи на тему «Раціональне природокористування».

Рішенням журі районного етапу конкурсу були визначені переможці серед колективів з навчальних закладів району. У номінації «Екологічний театр» перше місце завоював екологічний театр «Паросток» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.А.Цюпи, у номінації «Екологічна агітбригада» - екологічна агітбригада «Едем» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

/Files/photogallery/1926/Фото 1.jpg

/Files/photogallery/1926/Фото 2.jpg