Проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та виробів декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти».

Дата: 25.03.2021 16:17

Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении)

Із метою формування в юних зіньківців громадянського світогляду та виховання культури безпеки життєдіяльності у межах співпраці ДСНС і відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради для дітей шкільного віку проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та виробів декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти».

Журі визначило переможців:

- 1 місце – «Будьте обережні з вогнем» (номінація «Декоративно-прикладна творчість»). Автори – Хоменко Максим та Статівка Ольга (Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1»);

- 2 місце – «Не будь байдужим – врятуй життя!» (номінація «Художня творчість»). Автор – Попенко Анна (Бобрівницька загальноосвітня школа I-II ступенів);

- 2 місце – «Хай дитина знає кожна: жартувать з вогнем не можна» (номінація «Декоративно-прикладна творчість»). Автор – Ткаленко Любов (Артелярщинська початкова школа);

- 3 місце – «Пожежниця» (номінація «Художня творчість»). Автор – Демченко Юлія (Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1»).

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових творчих успіхів!

Возможно, это иллюстрация

Возможно, это художественное изображение

Возможно, это изображение (в помещении)

Нет описания фото.