Відбулася онлайн-зустріч учителів історії

Дата: 15.04.2021 15:40

Наживо: найбільша онлайн-зустріч вчителів в історії. Зараз відбувається  24-годинний захід з прямою трансляцією, який охопив всю планету

12 квітня 2021 року на платформі Zoom відбулася онлайн-зустріч учителів історії Зіньківської територіальної громади «Особливості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2021 року».

Учителі Боровик С.М. (Зіньківський ліцей ім. М.К.Зерова ), Мильченко О.М. (Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів), Москаленко С.В. (Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Таран Н.В. (Лютенськобудищанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) поділилися досвідом роботи з питань підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України-2021 в умовах організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Петренко С. М. підвела попередні підсумки участі учнів Зіньківської територіальної громади в Міжнародному конкурсі «Лелека».

Керівник професійної спільноти вчителів суспільних дисциплін Постернак Н.М. надала консультацію з питання «Оцінювання здобувачів освіти в умовах змішаного навчання».

Усі члени професійної спільноти отримають методичні кейси з матеріалами онлайн-зустрічі.