Відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів географії.

Дата: 15.04.2021 16:00

Возможно, это изображение (карта)

13 квітня 2021 року на платформі Zoom відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів географії.

Педагоги презентували найкращі практики розв’язування різних типів задач із географії. Поділилися досвідом роботи з учнями в умовах організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Особлива увага була приділена підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Було оприлюднено перелік інтернет-ресурсів: сайтів, платформ та додатків для мобільних телефонів, які варто використовувати для систематизації та узагальнення навчальних досягнень учнів.

Консультації для колег провели Загора Л.М. (Великопавлівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів), Ковальов С.М. (опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1»), Мірошніченко Н.Г. (Пишненківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Табачна Т.О. (Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Яценко І.В. (Зіньківський ліцей імені М.К. Зерова).

Москаленко С.В. познайомив учителів з умовами участі в Міжнародному природничому конкурсі «Геліантус-учитель».

Напрацьовані членами спільноти матеріалами будуть надіслані в заклади загальної середньої освіти району.