Відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту
З 14 до 28 травня 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) було дистанційно проведено обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та радіокеровані моделі) .
У змаганнях взяли участь 25 вихованців 6 закладів позашкільної освіти. Зіньківську громаду представляв Комунальний заклад "Зіньківська станція юних техніків" Зіньківської міської ради Полтавської області, який у командному заліку (клас радіокерованих авіамоделей) виборов ІІ місце.
Змагання проводилися з метою популяризації авіамодельного спорту, розширення мережі гуртків спортивно-технічного напрямку; вивчення історії авіації та видатних особистостей; розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, конструкторської діяльності учнівської молоді.
Програмою Змагань передбачалося проведення особисто-командної першості з запуску на місцях вільнолітаючих авіамоделей у класах:
F-1-H – малий планер;
F-1-A – великий планер;
F-1-В – літак (велика гумомоторна модель);
F-1-G – літак (мала гумомоторна модель);
та радіокерованих авіамоделей у класах:
F-3-A – пілотажні моделі літаків;
F-4-C – радіокеровані моделі-копії літаків.
