Пройшли засідання професійних спільнот учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти

Дата: 10.09.2021 08:23

9 вересня 2021 року пройшли засідання професійних спільнот учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради.

На засіданнях йшлося про входження в Нову українську школу, стратегічні орієнтири мовної та літературної освіти, техніки, технології та методи навчання, актуальні питання організації навчання предметів у 2021-2022 навчальному році. Учителі обмінювалися досвідом роботи. Вакуленко Л.М. (ОЗ «Зіньківська спеціалізована школа № 1») для вчителів зарубіжної літератури провела майстер-клас.