Відбулася нарада за участю керівників закладів освіти

Дата: 14.09.2021 15:16

14 вересня, під головуванням начальника відділу освіти та молоді С.В.Чикало, відбулася нарада за участю керівників закладів освіти, на якій було заслухано ряд нагальних питань. Зокрема мова йшла про проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності вакцинації в закладах освіти громади; продовження навчання та працевлаштування випускників 9-х, 11-х класів 2021 року випуску, стан організації підвезення учнів до місця навчання і додому та дітей закладів дошкільної освіти; організований початок 2021-2022 опалювального сезону; реформу системи шкільного харчування; виконавську дисципліну керівників закладів освіти за третій квартал 2021 року; організацію навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 н.р.; іспит на визначення рівня володіння державною мовою та підведені підсумки Всеукраїнського рейду «Урок» на території району і організованого літнього відпочинку та зайнятості дітей шкільного та дошкільного віку.

За результатами наради увагу директорів було зосереджено на низці конкретних заходів щодо створення необхідних умов для забезпечення надання доступних та якісних освітніх послуг кожній дитині  та в цілому освітньої системи Зіньківської громади.