Вітаємо з досягненням!

Дата: 19.12.2022 09:43

Із метою залучення учнів до поглибленого вивчення фізики, формування науково-дослідницького світогляду, створення умов для самореалізації юних науковців Полтавщини 30 листопада 2022 року на базі Полтавської обласної Малої академії наук у форматі онлайн відбувся обласний конкурс для учнів 7-11 класів «Фізика в житті людини».

На Конкурс було подано 36 дослідницьких проєктів.

Учень 9 класу Тарасівської гімназії Зіньківської міської ради Ростислав Фесун виборов ІІ місце в номінації «Теоретична фізика» з науковим проєктом «Альтернативні джерела світла для освітлення будинку».

Вітаємо Ростислава та його наукового керівника Тетяну Василівну Фесун зі значним досягненням.

Бажаємо й надалі – активної участі в конкурсах та інших заходах Малої академії наук і нових перемог!